Sigara günümüzde oldukça zararlı olan ve insanlara bağımlılık yaratan bir üründür. Sigara bağımlısı ve sigarayı bırakmak isteyen pek çok kişi, bu konuda oldukça zorlanmaktadır. Sigara bıraktırma yöntemlerinin sayısı oldukça fazladır. Her geçen gün yeni bir sigara bıraktırma yöntemi geliştirilmektedir. Elektronik sigara bu konuda yardımcı olabilecek bir ürün olarak üretilmiştir.

Sigara bağımlılarının sigarayı bırakma aşamasında yaşadıkları en büyük problem nikotin yoksunluğudur ve bu ürün sayesinde bu zorlukla başa çıkabilmek, mümkün olmaktadır. Birçok insan ile yapılan testlerde bu ürün ile sigarayı bırakabildiğini ve başardığını açıkça ortaya sermiştir.Sigara kullanımında, nikotin ile birlikte, çok fazla zararlı maddeyi vücudumuza alırız. Kanserojen etkileri olan partiküller, katran ve karbon monoksit, bu maddelere örnektir. İşte elektronik sigara tüm bu zararlı maddelerden etkilenmeden, hem içim keyfi sunarak, hem de zamanla nikotin miktarını azaltarak, sigarayı bırakmanızı sağlamaya yönelik bir üründür. Bu ürünün hiçbir zararı yoktur denilemez, ancak sigara ile kıyaslandığında ve amaca yönelik kullanıldığında, yararlı olarak bile görülebilir.

ibuhar.com %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen prensibiyle elektronik sigara, e-likit, e-sigara yedek parçaları ve aksesuarlarını içeren yüzlerce ürünü ister teslimat anında kapıda ödeme ile istersenizde sitesinde 256 bit SSL güvenlik sertifakası bulunduran 3D secure güvenlikli kredi kartı sistemiyle satın alabilirsiniz